Adam Bielan w TVP Info: Wierzę w dwucyfrowy wynik.

„W to, że przekroczymy próg nie wątpię. Powiem więcej – wierzę, że osiągniemy dwucyfrowy wynik” – powiedział dzisiaj w TVP INFO Adam Bielan z Polski Razem Jarosława Gowina.
„Polska Razem wystartuje w biegu, w którym chcemy osiągnąć jak najwięcej. Ja także nie zastanawiam się nad tym, co będzie jeśli nie dostanę się do Parlamentu Europejskiego. Tak jak Justyna Kowalczyk w dzisiejszym biegu – staramy się przeć do przodu.” – mówił europoseł.

Adam Bielan wyraził też zaniepokojenie skrętem PiS-u w lewo. „Mam nadzieję, że te tendencje nie znajdą potwierdzenia w ich programie gospodarczym”.
Na tę chwilę Polska Razem Jarosława Gowina jest jedyną partią, która jest ma wolnorynkowy program.
„Marek Biernacki starał się zrobić to, co mógł w tej sytuacji, czyli w momencie, kiedy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przez trzy tygodnie wstrzymywała się z publikacją ustawy podpisanej przez prezydenta. Marek Biernacki miał związane ręce. Tam było bardzo wiele zaniechań, ale akurat do Marka Biernackiego naprawdę trudno mieć pretensje.” – powiedział Adam Bielan spytany czy oczekuje dymisji Ministra Sprawiedliwości.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *