Agnieszka Mirecka-Katulska we Wrześni

Troje kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach parlamentarnych spotkało się w klubie kina Trójka ze swoimi sympatykami. Do Wrześni przyjechali kandydaci do sejmu: Krzysztof Ostrowski z Gniezna oraz Agnieszka Mirecka-Katulska z Konina oraz kandydat wyborach do senatu, gnieźnianin Robert Gaweł.

Ze względu na komplikacje po złamaniu nogi na spotkanie nie mogła przybyć wrzesińska kandydatka PiS-u Małgorzata Cichacka. Dodajmy, że w Trójce nie było nikogo z wrzesińskiego koła Prawa i Sprawiedliwości, a spotkanie zorganizował były radny miejski startujący listy PiS-u Stanisław Dominiczak.

Podczas spotkania padło wiele cierpkich słów pod adresem rządzącej Platformy Obywatelskiej oraz byłego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Krzysztof Ostrowski, powołując się na książkę Wojciecha Sumlińskiego „Niebezpieczne związki”, nazwał Komorowskiego przestępcą.

Kandydaci PiS-u obiecali m. in. obwodnicę Wrześni, parking przy dworcu PKP we Wrześni oraz przywrócenie linii kolejowej Jarocin – Września – Gniezno a także wzrost emerytur, podniesienie rangi Polski na arenie międzynarodowej. Kim są kandydaci, jakie mają plany wobec Wrześni oraz czym chcą przyciągnąć do siebie wyborców? O tym w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

źródło: wrzesnia.info.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *