Bielan: Bardzo się cieszę, że rośnie frakcja PiS-owców w Platformie

– Bardzo się cieszę, że rośnie frakcja PiS-owców w Platformie – skomentował najnowszy kształt list wyborczych PO Adam Bielan z Polski Razem Zjednoczonej Prawicy w programie „Tak jest” w TVN24.

W środę Rada Krajowa PO zatwierdziła ostateczny kształt wyborczych. W czasie posiedzenia Ewa Kopacz poinformowała, że do „drużyny PO” dołączają Ludwik Dorn, Grzegorz Napieralski i Michał Mazowiecki.

Adam Bielan (Polska Razem Zjednoczona Prawica) stwierdził, że „bardzo cieszy się, iż rośnie frakcja PiS-owców w Platformie, wręcz przejmuje PO”. – To sprawia, że PO przestanie prędzej czy później atakować nas za nasze rządy. A to były bardzo dobre rządy, m.in. Ludwika Dorna – podkreślał.

– Od dłuższego czasu mówiło się, że w otoczeniu pani premier Kopacz pracuje jakiś kret, który działa na naszą rzecz – powiedział. – Nie mogę tego potwierdzić, bo nie mam takiej wiedzy. To, co robi PO od kilku tygodni ewidentnie udowadnia, że w otoczeniu premier jest ktoś, komu bardzo zależy na tym, żeby Zjednoczona Prawica wygrała wybory. Wydaje mi się, że te dzisiejsze decyzje pomogą nam w wyborach – ocenił.

źródło: tvn24.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *