Bielan: Polska Razem Jarosława Gowina jest bardzo potrzebna na polskiej scenie politycznej

W PiS mam sporo przyjaciół. Nigdy, w przeciwieństwie do moich byłych kolegów partyjnych, nie krytykowałem lidera tej partii. Nie starałem się jednak o powrót do PiS. Z PiSu wystąpiłem sam w 2010 roku i później nigdy nie starałem się powrócić do PiS. To plotka – mówi Adam Bielan w programie „Z każdej strony”.

Europoseł Polski Razem Jarosława Gowina odniósł się też do swojego dawnego kolegi po fachu Michała Kamińskiego, który teraz stara się o mandat z ramienia PO. – W ten sposób popełnił największy błąd w swojej karierze politycznej. Ludzie z platformy przyjmują go bardzo niechętnie – dodaje.

– Rząd Donalda Tuska jest najbardziej niepopularnym rządem po 1989 roku, a mimo to ma dobre wyniki w sondażach – to pokazuje jak nieskuteczny jest PiS. – powiedział Bielan.

Europoseł przyznał, że kandydowanie z nowego ugrupowania jest trudniejsze, ale daje więcej satysfakcji. – Polska Razem Jarosława Gowina łączy wszystko co było dobre w PO i PiS. Nasza partia jest w tej chwili bardzo potrzebna na scenie politycznej.

– Polska Razem powstała w grudniu – stworzenie całej partii od dołu – tworzenie struktur, wybieranie władz, wybieranie 130 dobrych kandydatów, zbieranie podpisów nie jest proste, a nam udało się w ciągu zaledwie kilku miesięcy. To pokazuje, że jesteśmy dobrze zorganizowani.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *