Fisiak popiera kandydatkę PiS na prezydenta Łodzi

Włodzimierz Fisiak, były marszałek województwa łódzkiego wpiera kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Łodzi.

Według byłego polityka Platformy Obywatelskiej program Joanny Kopcińskiej odpowiada na wyzwania przed jakimi stoi Łódź i cały region. – Program składa się z kilku priorytetów. Joanna Kopcińska wymieniła pracę, inwestycje i zdrowie. To są rzeczy niezwykle istotne z punktu widzenia funkcjonowania lokalnej wspólnoty samorządowej jak i z punktu widzenia współpracy między samorządami miejskim i wojewódzkim – dodaje.

Włodzimierz Fisiak będzie kandydował do sejmiku województwa list PiS-u. Jak mówi, nie dostał takiej propozycji od Platformy. – Łódzka Platforma zdecydowała, że na tej liście nie powinienem się znaleźć – dodaje.

Włodzimierz Fisiak był marszałkiem województwa łódzkiego w latach 2006 – 2010. Cztery lata temu jako polityk PO zdobył mandat radnego w sejmiku województwa. Później startował z list komitetu wyborczego wyborców Obywatele do Senatu w wyborach parlamentarnych. Został wykluczony z PO, a jeszcze w tym roku przez kilka miesięcy był pełnomocnikiem Polski Razem Jarosława Gowina w okręgu łódzkim.

źródło: onet.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *