Gowin: Ociepa jest najlepszy

– Nie mam wątpliwości, że spośród wszystkich kandydatów, których popiera zjednoczona prawica w całej Polsce, Marcin Ociepa jest kandydatem najlepszym – powiedział Jarosław Gowin, który przyjechał do Opola, aby poprzeć kandydata na prezydenta miasta.
Stwierdził, że partie prawicowe popierają Ociepę, ponieważ jako radny miasta przez ostatnie cztery lata działał jak najbliżej obywateli.

– Wprowadzając w Opolu budżet obywatelski, wspierając wzmocnienie pozycji rad dzielnic i wspierając wpływ wspólnot mieszkaniowych – wymieniał Jarosław Gowin.

– W tych wyborach nie chodzi tylko o to, kto ładniej mówi i kto bardziej zaatakuje swojego konkurenta – mówi Marcin Ociepa. – W tych wyborach chodzi o to, że musimy wybrać nowego prezydenta i nowych radnych, którzy będą decydować o naszym najbliższym otoczeniu. Czy wybierzemy kogoś, kto uważa, że należy rządzić miastem z wysokości wież ratusza, który jest technokratą i będzie się trzymał tylko i wyłącznie zimnych przepisów – pyta Ociepa. – Czy wybierzemy gospodarza, który będzie gotowy, te przepisy stosować i interpretować na korzyść mieszkańców – dodaje.

– Jesteśmy najbardziej proobywatelskim komitetem – dodał Marcin Ociepa, szef  Razem dla Opola.

Posłuchaj: radio.opole.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *