Jarosław Gowin poparł Andrzeja Wnuka

– W samorządzie nie ma miejsca na ideologie i legitymacje. Jest miejsce na gospodarzy i managerów. Wzywam wszystkich mieszańców, którym zależy na rozwoju miasta do głosowania na Andrzeja Wnuka –powiedział podczas swojej wizyty w Zamościu Jarosław Gowin.

Jarosław Gowin gościł w Zamościu w środę po południu. Podczas spotkania z mieszkańcami miasta i w trakcie poprzedzającej je konferencji prasowej rekomendował Andrzeja Wnuka na prezydenta Zamościa.
– Od wielu lat bywam regularnie w Zamościu. Za każdym razem jestem pod wrażeniem piękna miasta i staranności z jaką zrekonstruowano starówkę, ale też ze smutkiem obserwuję jak ona pustoszeje. Zamykane są kolejne sklepy i firmy. Zamość ma potencjał, ale jego rozwój nie może opierać się wyłącznie w oparciu o tradycję – podkreślał były Minister Sprawiedliwości.

Lider Polski Razem wskazywał, że w Hetmańskim Grodzie potrzebny jest „prawdziwy rozwój”. Dodał, że cieszy się, że obóz zjednoczonej prawicy wystawił w Zamościu Andrzeja Wnuka jako kandydata na prezydenta, bo ten jest bezpartyjny – a w samorządach liczą się nie ideologie partyjne i legitymacje, ale umiejętności.

Tych zdaniem Gowina Andrzejowi Wnukowi nie brak: – Jest dynamicznym przedsiębiorcą. Potrafi zapewnić dobrobyt własnej rodzinie i dać pracę setkom współpracowników. Taki prezydent jest tu potrzebny. Ktoś kto będzie potrafił ściągnąć inwestycje, kto będzie wiedział jak ściągać środki unijne i jak je przekształcać w miejsca pracy – mówił o kandydacie popieranym przez PiS.

Minister podkreślał, że kluczowe dla Zamościa jest tworzenie warunków do funkcjonowania i rozwoju zamojskim firmom, bo takie przedsiębiorstwa stanowią większość przychodu narodowego i tworzą miejsca pracy.

– Wzywam wszystkich mieszkańców, którym zależy na rozwoju miasta do głosowania na Andrzeja Wnuka. Trzymam kciuki, by w najbliższą niedzielę stał się on prezydentem Zamościa – powiedział Jarosław Gowin.

źródło: zamosc.naszemiasto.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *