Jarosław Gowin w Nowym Targu – z poparciem dla Marka Wierzby

– Nie chodzi nam o władzę dla samej władzy. W naszej ocenie – Obozu Zjednoczonej Prawicy, czyli polityków „Prawa i Sprawiedliwości”, „Solidarnej Polski” i mojego ugrupowania – ostatni okres został dla Małopolski wykorzystany źle – mówił w poniedziałek w Nowym Targu prezes „Polski Razem” Jarosław Gowin.

Były minister sprawiedliwości przyjechał do stolicy Podhala z poparciem dla kandydującego do sejmiku województwa dyrektora nowotarskiego szpitala Marka Wierzby.

– Jest znakomitym radnym wojewódzkim, człowiekiem, który dowiódł, że umie zarządzać instytucjami, znajdującymi się w nawet bardzo ciężkim położeniu. Sposób, w jaki wyprowadził na prostą szpital nowotarski jest wzorcem do naśladowania w całym kraju – mówił podczas konferencji prasowej w obecności kandydata oraz gospodarza spotkania, posła „Solidarnej Polski”, Edwarda Siarki.

Nie zabrakło też innych tematów.

– Inwestycje regionalne mają charakter chaotyczny, są to raczej pomniki wystawiane sobie przez regionalną władzę, niż inwestycje, które zapewnią rozwój strukturalny Małopolski – krytykował Gowin, zachęcając jednocześnie do postawienia w wyborach na Zjednoczoną Prawicę.

Więcej o spotkaniu – w czwartkowym, papierowym wydaniu Tygodnika Podhalańskiego.

źródło: tygodnikpodhalanski.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *