Przystanek szarlotka – konwencja Polski Razem w Hybrydach

– Za rządów Donalda Tuska zatrudnienie w administracji państwowej wzrosło o 100 tysięcy osób. Jarosław Kaczyński mówi, o tym, że chce jeszcze bardziej wzmocnić instytucje państwowe. To nic innego jak zatrudnienie kolejnych osób w administracji. Państwo musi przestać przejadać ciężko zarobione pieniądze Polaków – powiedział dziś w Hybrydach Jarosław Gowin.

W ten ostatni weekend w kampanii wyborczej Polska Razem Jarosława Gowina zorganizowała spotkanie kandydatów do Europarlamentu z sympatykami.

Goście mieli szansę posłuchać Marka Migalskiego, który podkreślał, że w tych wyborach zmarnowanie głosu to oddanie go na PO lub PiS.
– Często słyszymy w mediach, że nie ma sensu oddawać głosu na małe partie. Prawda jest jednak taka, że oddanie głosu na Kaczora lub Donalda to legimityzowanie ich działań. Na stronie niezmarnujglosu.eu przypominamy Polakom o oszustwach tych partii, niespełnionych obietnicach, decyzjach niekorzystnych dla Polski, wprowadzonych bez konsultacji społecznych. Nie może być tak, że rząd kradnie 160 miliardów złotych, dług publiczny wzrasta o ponad 320 mld, a później PO za pieniądze podatników kupuje setki billboardów i znów zyskuje poparcie.

PRZECZYTAJ JAK NIE ZMARNOWAĆ GŁOSU

Paweł Kowal mówił o ostatnich tygodniach kampanii.
– Cały czas spotykam się z ludźmi i widzę, że mamy w Polsce wielu sympatyków. Ludzi bardzo rozsądnie myślących, którzy chcą odsunąć od władzy tych, którzy ich już tyle razy zawiedli.
Kowal, „jedynka” w Warszawie, podkreślił, że jeśli nie zmienimy władzy to zestarzejemy się przy PO i PiS jak książę Karol przy królowej Elżbiecie.
– Nie ma na co czekać! Czas na zmiany.

Marek Czarnecki, numer 1 na liście mazowieckiej, mówił o problemach w wymiarze sprawiedliwości.

Na końcu mówiła profesor Krystyna Iglicka-Okólska.
– Musimy zatrzymać wielką falę emigracji. – podkreśliła pani rektor. – Przez ostatnie 10 lat z Polski wyjechało już ponad 3 miliony Polaków. Zachodnie gospodarki zyskują a my tracimy. Współczynnik dzietności Polek jest dwa razy wyższy zagranicą niż w Polsce. Polska powinna zacząć eksportować nowe technologie i przestać eksportować ludzi. Polska Razem ma plan jak to zrobić!

Po przemówieniach był czas na poczęstunek, podczas którego każdy mógł porozmawiać z kandydatami Polski Razem Jarosława Gowina.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *