Gowin: jestem gotów na kompromisy, żeby odsunąć od władzy nagranych cwaniaków

„Okazuje się, że po ujawnieniu tych taśm, cała krytyka, którą formułowałem pod adresem rządu, była bardzo nieśmiała” – mówił dziś w Poranku TVP INFO Jarosław Gowin. Dodał, że „wyborcy dobrze reagują na fakt, że prawica zaczyna się łączyć (…) Ja przez cały czas jestem wierny swoim zasadom: wolna gospodarka, sprawy moralne według kilku prostych zasad” – mówił dziś prezes PRJG.

[ZOBACZ FRAGMENT PROGRAMU]

„Wierzę, że Polska Razem i PiS będą naprawiać Polskę. Program Polski Razem będzie uwzględniony przez nowy prawicowy rząd” – powiedział Gowin i dodał, że „rozmowy toczą się w tym trójkącie: Polska Razem, PiS, Solidarna Polska”. – „W sferze wartości zawsze było mi blisko do takich polityków, jak Jarosław Kaczyński. W polityce gospodarczej będziemy szukali mądrych kompromisów. Najważniejsze jest to, żeby powstały wspólne listy, najpierw w wyborach samorządowych, potem do parlamentu” – mówił Gowin. – „Moja partia ma w nazwie słowo „razem”, więc szukamy porozumienia i to porozumienie jest realne w obrębie obozu prawicowego” – dodał.

„PO w 2015 będzie trudnym przeciwnikiem i dlatego obóz prawicy powinien się zjednoczyć” – stwierdził prezes PRJG. – „Polacy czasami zapominają, czasami też wybaczają. Natomiast ja mam wrażenie, że tym razem Polacy ani nie zapomną ani nie wybaczą Platformie” – podsumował Gowin.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *