Gowin: Podczas wczorajszej debaty wyraźnie lepszy był Andrzej Duda

Gdyby zaatakowano w ten sposób moją córkę, pewnie nie potrafiłbym zachowywać się tak powściągliwie – tak Jarosław Gowin ocenił reakcję Andrzeja Dudy na ostatnią, głośną wypowiedź Tomasza Lisa i Tomasza Karolaka. Przewodniczący Polski Razem był Gościem Radia ZET.

Lider Polski Razem ocenił, że Andrzej Duda wypadł we wczorajszej debacie prezydenckiej o wiele lepiej niż Bronisław Komorowski. Polityk przyznał nawet, że wpływ na postawę kandydata PiS-u miał ostatni „atak” na Kingę Dudę (Tomasz Lis i Tomasz Karolak powołali się na wpis z fałszywego profilu twitterowego córki Dudy – przyp. red.).

– Myślę, że duży wpływ na zmianę podejścia Dudy między pierwszą a drugą debatą miało to, co się wydarzyło w poniedziałek wieczorem w jednej ze stacji telewizyjnych, czyli ten brutalny atak damskich bokserów na jego córkę – stwierdził Gowin. – Gdyby zaatakowano w ten sposób moją córkę, pewnie nie potrafiłbym zachowywać się tak powściągliwie.

Kiedy Monika Olejnik przypomniała liderowi Polski Razem, że Tomasz Lis i Tomasz Karolak oficjalnie przeprosili za swoje „beznadziejne” zachowanie, Gowin stwierdził, że dziennikarz bezpowrotnie stracił zaufanie odbiorców. – To miało zaboleć. Zabolało. Ale myślę, że dzisiaj dużo bardziej boli Tomasza Lisa, bo nie sądzę, żeby kiedykolwiek był w stanie odbudować wiarygodność jako dziennikarz – ocenił polityk.

źródło: radiozet.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *