Gowin: Polska Razem nie boi się wchłonięcia przez PiS

Kandydaci Polski Razem z Warmii i Mazur są młodzi i aktywni – przekonywał w Porannych Pytaniach Jarosław Gowin, startujący w tych wyborach z list Zjednoczonej Prawicy.

Gość Radia Olsztyn zachęcał do głosowania na kandydatów Zjednoczonej Prawicy. Były minister sprawiedliwości i prezes Polski Razem nie obawia się „wchłonięcia” przez Prawo i Sprawiedliwość. Jarosław Gowin przekonywał, że Polska Razem ma odmienny program gospodarczy.

– W przeciwieństwie do PiS, Solidarnej Polski i Prawicy Rzeczypospolitej my w sprawach gospodarczych stawiamy na wolność, swobodną konkurencję, ograniczanie obecności państwa i obniżanie podatków – argumentował Jarosław Gowin w Porannych Pytaniach.

Były minister sprawiedliwości mówił, że większość kandydatów Polski Razem to ludzie młodzi, którzy prowadzą bardzo aktywną i bezpośrednią kampanię wyborczą. Jarosław Gowin dodał, że kandydaci jego partii reprezentują „prawicę w stylu zachodnim”: łączą wolny rynek z przywiązaniem do tradycyjnych wartości, takich jak rodzina, patriotyzm czy wiara. (bsc)

Całość rozmowy: ro.com.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *