Jan Rokita, Piotr Krzystek i Andżelika Borys popierają Polskę Razem!

Jan Maria Rokita powiedział dzisiaj w Rzeczpospolitej, że 25 maja zagłosuje na Jadwigę Emilewicz, kandydatkę Polski Razem Jarosława Gowina do Europarlamentu.

„Debiut Jadwigi Emilewicz w wyborach europejskich? Świetna wiadomość! Kandyduje po raz pierwszy, ale jej przyjaciele od dawna znają jej pasję do naprawiania świata. Najpierw był Klub Jagielloński, potem praca w kancelarii premiera, dalej świetne prowadzenie nowohuckiego Muzeum PRL-u, wreszcie decyzja o wejściu w politykę prawdziwą. To wprawdzie będzie dla Jadwigi ryzykowny sprawdzian, bo ludziom ideowym i szlachetnym w polityce nie jest dziś łatwo. Ale ze swoimi talentami i energią… Na bank da radę!!!”  – napisał na stronie Jadwigi Emilewicz, Jan Maria Rokita.

Z kolei Andżelika Borys, była szefowa Związku Polaków na Białorusi, poparła w wyborach do Europarlamentu, kandydata Polski Razem – mecenasa Stefana Hamburę – „jedynkę” na liście pomorskiej.

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina, udzielił w sobotę poparcia Markowi Zagórskiemu, kandydatowi Polski Razem Jarosława Gowina do Europarlamentu. – Pan Marek ma doświadczenie, a także zdrowe spojrzenie na sprawy Polski i Szczecina – mówił Krzystek na konferencji prasowej.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *