Jarosław Gowin odwiedzi Grudziądz, w planie wizyty jest spotkanie z przedsiębiorcami i mieszkańcami

Nie jest to pierwsza wizyta Jarosława Gowina w Grudziądzu jednak tym razem polityk, były Minister Sprawiedliwości, razem z ugrupowaniem Polska Razem Zjednoczona Prawica pojawi się jako reprezentant na listach Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach.

Jako koalicjant szerokiego frontu Zjednoczonej Prawicy, w skład której wchodzi jeszcze Solidarna Polska i Prawica Rzeczpospolitej, lider i działacze Polski Razem zawalczą o mandaty parlamentarne na listach PiS.

Wizyta Prezesa Polskie Razem to pierwszy kampanijny akcent w Grudziądzu w wyborach parlamentarnych. W przeciwieństwie do innych partii politycznych ugrupowanie Jarosława Gowina porozumiała się z Prawem i Sprawiedliwością już dużo wcześniej co do kluczowych miejsc na listach do Sejmu i Senatu.

Razem z liderem Polski Razem pojawi się kandydatka na listach PiS  do Sejmu Iwona Michałek, aktualna radna Miasta Torunia z urodzenia grudziądzanka.

Jarosław Gowin i Iwona Michałek – kandydatka do Sejmu na listach Zjednoczonej Prawicy – odwiedzą firmę miejscowego przedsiębiorcy w Białym Borze, a następnie spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami i sympatykami.

Spotkanie otwarte planowane jest w Cechu Rzemiosł Różnych na Placu Niepodległości 5 o godz. 10.30 w najbliższy poniedziałek 17 sierpnia.

Jarosław Gowin i Iwona Michałek odwiedzą również inne miasta regionu.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *