Jarosław Gowin na ziemi świętokrzyskiej

Polska Razem będzie w Parlamencie Europejskim ugrupowaniem polskiego eurorealizmu“ powiedział podczas wizyty w Kielcach Jarosław Gowin. Zaznaczył tym samym, że jest to istotne miejsce dla europejskiej polityki, i można w nim dużo zdziałać.

Lider Polski Razem podkreślił, że dla sprawnego działania Unii Europejskiej , konieczne jest jednak by „Unia była odchudzona, mniej zbiurokratyzowana i mniej kosztowna“. Co do przyszłych koalicjantów prezes Polski Razem zaznaczył, że warto by wszystkie polskie partie od centrum do prawicy współdziałały w jednej frakcji.  

Prócz aspektów programowych Jarosław Gowin przedstawił kandydatów Polski Razem do PE z województwa świętokrzyskiego kandydujących z okręgu nr 10. Są to Michał Cieślak i Anna Jóźwik. Cieślak jest przewodniczącym rady powiatowej Świętokrzyskiej Izby Rolniczej w Busku Zdroju a także działaczem związku zawodowego młodych rolników.

Drugi kandydat czyli Anna Jóźwik jest znanym społecznikiem i przedsiębiorcą.  Podczas podróży Jarosław Gowin odwiedził również Wąchock i Starachowice. Mimo złej pogody prezes Polski Razem dzięki uprzejmości władz Wąchocka miał okazję poznać historię miasta i zwiedzić zabytkowy klasztor cystersów.

Zarówno w Wąchocku jak i Starachowicach Jarosław Gowin znalazł czas na spotkanie z mieszkańcami i rozmowy dotyczące przyszłości naszego kraju i zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego.

 

Zdjęcie pochodzi z portalu wachock.info: http://wachock.info/2014/04/06/jaroslaw-gowin-zachwycony-zabytkiem-wachocka-fotorelacja-wachockstarachowice/

 

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *