Jarosław Gowin z wizytą w Skarżysku-Kamiennej

Były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, prezes ugrupowania politycznego „Polska Razem” i Michał Cieślak, przewodniczący Zarządu Regionu PRJG, gościli w dniu wczorajszym w Skarżysku-Kamiennej. Powodem tej nieoficjalnej wizyty ministra było spotkanie z członkami struktury regionu świętokrzyskiego.

Wczoraj, w godzinach wieczornych, do Skarżyska zawitał były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, prezes partii „Polska Razem”.  Powodem wizyty ministra w naszym mieście, któremu towarzyszył szef struktur w województwie świętokrzyskim, Michał Cieślak było spotkanie informacyjne z członkami PRJG działającymi na terenie  województwa świętokrzyskiego. Spotkanie odbyło się w restauracji Rotunda a jego inicjatorką była Anna Jóźwik, przewodnicząca tworzącej się struktury PRJG w naszym mieście.

– Dzisiejsze spotkanie struktur regionu świętokrzyskiego miało na celu zapoznanie członków PRJG  z nową inicjatywą gospodarczą dla województwa świętokrzyskiego, a mianowicie z propozycją utworzenia „Świętokrzyskiej Strefy Inwestycyjnej”. Propozycja ta jest częścią programu gospodarczego dla Polski, który w całości będzie zaprezentowany w czerwcu tego roku. Myślę, że jest to dobry pomysł na ożywienie gospodarcze naszego regionu – mówi Anna Jóźwik.

Jak na razie Gowin lojalnie przestrzega porozumienia zawartego z PiS i Solidarną Polską. Ale jego ciągłe wizyty w różnych częściach Polski mogą wskazywać na to, że „Polska Razem Jarosława Gowina” wzmacnia i rozbudowuje swoje struktury, aby być może, za cztery lata samodzielnie wystartować w wyborach.

źródło: skarzysko24.pl

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *