John Godson „jedynką” Polski Razem w Łodzi

Dzisiaj na konferencji prasowej w Łodzi Jarosław Gowin ogłosił, że liderem na łódzkiej liście do Parlamentu Europejskiego będzie John Godson.

„Teraz wszyscy mamy świadomość, że uwaga opinii publicznej słusznie skierowana jest na to, co dzieje się na Ukrainie. To nie jest dobry moment, żeby przyciągać uwagę Polaków wydarzeniami politycznymi, ale uznaliśmy, że jest już najwyższa pora, żeby powiedzieć o tym, że startujemy i kto jest naszym liderem” – powiedział lider PRJG

„Chcemy, żeby Polska w tej rodzinie państw i narodów europejskich była dużo bardziej podmiotowa i dużo aktywniejsza niż do tej pory, żeby odgrywała większą rolę. Równocześnie chcemy, żeby Polska stała się jednym z liderów wewnętrznej przebudowy UE. Unia nie może być biurokratycznym molochem, nie może ograniczać suwerenności poszczególnych państw członkowskich, musi szanować tożsamość poszczególnych narodów. Mówiąc krótko, chcemy, żeby ta Unia była mała, ale dużo sprawniejsza i mniej kosztowna” – wyjaśnił Gowin.

Zapewnił, że na łódzkiej liście jego ugrupowania znajdzie się ciekawe grono ludzi, którzy łączą doświadczenie z młodością i energią. „Nasza lista może się okazać najmłodszą listą ze wszystkich zarejestrowanych. Chcemy ją przedstawić w pełnej okazałości wtedy, kiedy wyjaśni się sytuacja na Ukrainie” – powiedział Gowin.

Dzisiaj Jarosław Gowin i John Godson zbierali podpisy na ulicach Łodzi.

POBIERZ FORMULARZ I WYŚLIJ WYPEŁNIONY DO NAS!

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *