John Godson z wizytą w Bielsku-Białej

Patrząc z perspektywy czasu uważam, że zmiany zachodzące w Polsce idą w dobrym kierunku, ale sporo rzeczy trzeba poprawić – mówił John Godson na spotkaniu w Bielsku Białej.

We wtorek poseł John Godson spotkał się z sympatykami oraz działaczami Polski Razem Jarosława Gowina w Bielsku Białej. Inicjatorem spotkania z bielszczanami był dr Janusz Okrzesik.

Szanuję takich ludzi, którzy mają wyraziste poglądy i potrafią te poglądy reprezentować czasem nawet kosztem własnej pozycji politycznej czy kariery. – powiedział o pośle Johnie Godsonie dr Okrzesik.

Spotkanie nosiło tytuł „Wartości w polityce”. Prowadzącym spotkanie był mec. Adam Rakszawski, pełnomocnik PRJG w Bielsku-Białej. John Godson mówił na spotkaniu o powodach swojego zaangażowania w politykę. Mówił także o miłości jaką darzy Polskę.

Wielu polityków traktuje dziś politykę jako rządzenie, panowanie nad ludźmi. Chciałbym widzieć polityków w rolach służebnych. Jeżeli chodzi o strony merytoryczne to przede wszystkim uproszczenie systemu podatkowego, a także zmniejszenie obciążeń podatkowych i zusowskich. Bardzo ważna dla nas jest także polityka rodzinna – mówił poseł Godson na spotkaniu.

Polecamy Państwa uwadze wywiad przeprowadzony z posłem Godsonem po spotkaniu z mieszkańcami Bielska-Białej dostępny pod poniższym linkiem:

http://www.youtube.com/watch?v=_sOCZgVRo-s

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *