Okręg wyborczy 1 (Legnica)

Piotr Dytko

Pełniący Obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego

Kontakt - Szymon Mikulski 507 275 800 porozumieniedolnyslask@gmail.com

Okręg wyborczy 2 (Wałbrzych)

Wojciech Murdzek

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz – Dariusz Mikosa 690 593 999 dgor1965@gmail.com

Ryszard Wawrynkiewicz – Wiceprezes

Jacek Hecht – Wiceprezes

Włodzimierz Paluch – Wiceprezes

Beata Żołnieruk – Członek

Arkadiusz Albrecht – Członek

Lesław Podgórski – Członek

Jadwiga Smarżyk – Skarbnik

Okręg wyborczy 3 (Wrocław)

Piotr Dytko

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Szymon Mikulski 507 275 800 porozumieniedolnyslask@gmail.com

Ewelina Niźnik – Wiceprezes

Sergiusz Kmiecik – Wiceprezes

Michał Trębacz – Wiceprezes

Andrzej Dąbrowski – Członek

Władysława Głowacz – Członek

Mateusz Stanisz – Członek

Katarzyna Oliasz – Członek

Artur Muzyka – Członek

Rafał Zając – Skarbnik

Rada Regionalna w województwie kujawsko-pomorskim

Andrzej Walkowiak

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 4 (Bydgoszcz)

Adam Banaszak

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Dobromir Szymański 517 808 367 dobromirpol@wp.pl

Marcin Wroński – Wiceprezes

Ewa Szafrańska – Wiceprezes

Paweł Przepióra – Członek

Barbara Narbut – Skarbnik

Okręg wyborczy 5 (Toruń)

Iwona Michałek

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Dariusz Mądrzejewski 504-895-291 d.madrzejewski@wp.pl

Magdalena Żurawska – Wiceprezes

Beata Jaworska – Wiceprezes

Filip Szreter – Wiceprezes

Ewa Larman – Członek

Katarzyna Błądek-Mikołajczyk – Członek

Antoni Chojnowski – Członek

Dariusz Pawlak – Członek

Wojciech Kwiatkowski – Członek

Barłomiej Krystek – Skarbnik

Rada Regionalna w województwie lubelskim

Zbigniew Wojciechowski

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 6 (Lublin)

Teresa Bogacka

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Krzysztof Juściński

Andrzej Stanisławek – Wiceprezes

Tadeusz Flis – Wiceprezes

Jacek Szczot – Wiceprezes

Anna Prochal-Borek – Członek

Adam Biernacki – Członek

Adam Miszczak – Członek

Rafał Dziekanowski – Członek

Andrzej Strawa – Skarbnik

Okręg wyborczy 7 (Chełm)

Piotr Krawczuk vel Walczuk

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Sławomir Zawiślak

Józef Zając – Wiceprezes

Rafał Bukowski – Wiceprezes

Adam Chodziński – Wiceprezes

Agnieszka Czajkowska – Członek

Piotr Malinowski – Członek

Zbigniew Makarski – Członek

Paulina Suchoń – Skarbnik

Okręg wyborczy 8 (Zielona Góra)

Mirosław Zielisko

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Stanisław Iwan

Bogdan Bakalarz – Wiceprezes

Sławomir Giżycki – Wiceprezes

Helena Hatka – Wiceprezes

Lilla Pabisiak – Członek

Alicja Sobczak-Szydłowska – Członek

Stanisław Szydłowski – Członek

Andrzej Sipiatowski – Skarbnik

Rada Regionalna w województwie łódzkim

Włodzimierz Fisiak

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 10 (Piotrków Tryb.)

Krzysztof Ciecióra

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Tomasz Kapuściński 782 348 477 porozumienieokreg10@gmail.com

Tomasz Ciecióra – Wiceprezes

Mirosław Olszewski – Wiceprezes

Krzysztof Pabich – Członek

Krzysztof Magnucki – Członek

Robert Sędkowski – Członek

Wioletta Krasoń – Skarbnik

Okręg wyborczy 11 (Sieradz)

Andrzej Górczyński

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Żaneta Drzazga

Radosław Arkusz – Wiceprezes

Maciej Kania – Wiceprezes

Dariusz Tokarski – Wiceprezes

Klaudia Łuczak – Skarbnik

Rada Regionalna w województwie małopolskim

Mariusz Kękuś

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 12 (Kraków I)

Michał Sroka

Prezes Zarządu Okręgowego

Okręg wyborczy 13 (Kraków II)

Tomasz Urynowicz

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Łukasz Cieślik 530 758 803 biuro@jgowin.pl

Jan Zbigniew Basa – Wiceprezes

Iwona Tworzydło-Woźniak – Wiceprezes

Mariusz Kękuś – Członek

Stanisław Moryc – Członek

Konrad Szymacha – Członek

Sebastian Maciejko – Członek

Agnieszka Paluch – Skarbnik

Okręg wyborczy 14 (Nowy Sącz)

Andrzej Gut-Mostowy

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Edyta Brongiel

Jarosław Baziak – Wiceprezes

Tomasz Michałowski – Wiceprezes

Krzysztof Głuc – Wiceprezes

Kamil Nosal – Członek

Jakub Kruczek – Członek

Maciej Rybczyk – Członek

Mateusz Łękawski – Członek

Piotr Ogorzałek – Członek

Łukasz Basiaga – Członek

Okręg wyborczy 15 (Tarnów)

Stanisław Bukowiec

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Karol Klima 788 722 960 biuroposelskie@interia.pl

Krzysztof Kupiec – Wiceprezes

Kamil Jastrzębski – Wiceprezes

Dawid Solak – Wiceprezes

Grzegorz Sokołowski – Członek

Marek Mosio – Skarbnik

Okręg wyborczy 17 (Radom)

Adam Bielan

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Zuzanna Waniek-Sałek

Ewelina Owczarska – Wiceprezes

Michał Nędziak – Wiceprezes

Ignacy Bobruk – Skarbnik

Okręg wyborczy 19 (Warszawa I)

Lech Jaworski

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Izabela Chmielewska 728 268 961 warszawa@pjg.org.pl

Aleksandra Sheybal – Wiceprezes

Jan Strzeżek – Wiceprezes

Paweł Skotarek – Wiceprezes

Krzysztof Kowalski – Członek

Mateusz Biesiada – Skarbnik

Okręg wyborczy 20 (Warszawa II)

Zbigniew Gryglas

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Piotr Wrześniak

Piotr Kosiak – Wiceprezes

Witold Urbański – Skarbnik

Okręg wyborczy 21 (Opole)

Marcin Ociepa

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Krzysztof Drynda

Kamil Bortniczuk – Wiceprezes

Tomasz Witkowski – Wiceprezes

Sylwia Igielska – Skarbnik

Okręg wyborczy 22 (Krosno)

Tomasz Legeny

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Jarosław Drozdowicz

Dorota Łukaszyk – Wiceprezes

Witold Duszyński – Wiceprezes

Wojciech Wojnar – Wiceprezes

Arkadiusz Bąk – Członek

Marek Górski – Członek

Marek Dyrkacz – Członek

Piotr Sieczka – Skarbnik

Okręg wyborczy 23 (Rzeszów)

Stanisław Kruczek

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Adam Hadław

Arkadiusz Opoń – Wiceprezes

Artur Burak – Wiceprezes

Janusz Paruzel – Wiceprezes

Tomasz Pasternak – Członek

Ryszard Wisz – Członek

Sławomir Serafin – Członek

Mariusz Szewczyk – Członek

Andrzej Marciniec – Członek

Waldemar Kotula – Skarbnik

Rada Regionalna w województwie podlaskim

Stanisław Derehajło

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 24 (Białystok)

Stanisław Derehajło

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Magdalena Tymińska

Jacek Żalek – Wiceprezes

Mieczysław Baszko – Wiceprezes

Michał Matyskiel – Członek

Zbigniew Karwowski – Członek

Wiesław Dojlida – Członek

Piotr Glinka – Członek

Iwona Kołos – Członek

Patryk Panasiuk – Skarbnik

Rada Regionalna w województwie pomorskim

Magdalena Błeńska

Przewodniczący Rady Regionalnej

Okręg wyborczy 25 (Gdańsk)

Karol Rabenda

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Piotr Zwara

Magdalena Błeńska – Wiceprezes

Henryka Król – Wiceprezes

Wojciech Szramowski – Członek

Zbigniew Urban – Członek

Agata Żemetro – Członek

Leszek Malewski – Członek

Szymon Stachowiak – Skarbnik

Okręg wyborczy 26 (Gdynia)

Magdalena Sroka

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Anna Staniewicz

Wojciech Kotas – Wiceprezes

Barbara Pelewska – Skarbnik

 

Okręg wyborczy 27 (Bielsko-Biała)

Tadeusz Kopeć

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Małgorzata Pindel

Marcin Litwin – Wiceprezes

Stanisław Pięta – Skarbnik

 

Okręg wyborczy 28 (Częstochowa)

Paweł Ruksza

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Grzegorz Dyla

Piotr Janik – Wiceprezes

Arkadiusz Szymanek – Wiceprezes

Mateusz Szymonek – Członek

Piotr Lacik – Członek

Waldemar Dudkiewicz – Skarbnik

Okręg wyborczy 29 (Gliwice)

Tomasz Olszewski

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Szymon Kędzierski

Dylan Błażejowski – Wiceprezes

Bartłomiej Maksymowicz – Wiceprezes

Krzysztof Dłużniewski – Wiceprezes

Andrzej Kostek – Skarbnik

Okręg wyborczy 31 (Katowice)

Andrzej Sośnierz

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Arkadiusz Tarasiński 504 977 789 biuro.sosnierz@gmail.com

Mariusz Wal – Wiceprezes

Okręg wyborczy 33 (Kielce)

Michał Cieślak

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Przemysław Cielecki

Renata Janik – Wiceprezes

Tomasz Kuśnierek – Wiceprezes

Maciej Gawin – Wiceprezes

Arkadiusz Ślipkowski – Członek

Robert Szydło – Członek

Andrzej Stabrawa – Członek

Dariusz Sawicki – Członek

Małgorzata Gusta – Członek

Michał Grudziński – Skarbnik

 

Okręg wyborczy 34 (Elbląg)

Piotr Opaczewski

Prezes Zarządu Okręgowego

600 790 890 piotr.opaczewski@pjg.org.pl

Okręg wyborczy 35 (Olsztyn)

Michał Wypij

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Kamil Turowski 513 735 470 wypijbiuro@gmail.com

Wojciech Maksymowicz – Wiceprezes

Marcin Kotowski – Wiceprezes

Aleksander Socha – Członek

Anna Czarna – Skarbnik

 

Okręg wyborczy 36 (Kalisz)

Piotr Psikus

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Radosław Pieles

Szymon Furman – Wiceprezes

Adam Pawlicki – Wiceprezes

Witosław Gibasiewicz – Członek

Monika Tracz – Skarbnik

 

Okręg wyborczy 37 (Konin)

Marek Waszkowiak

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Jakub Eltman 607 228 394 porozumienie37@gmail.com

Tomasz Nuszkiewicz – Skarbnik

 

Okręg wyborczy 38 (Piła)

Grzegorz Piechowiak

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Jacek Marcinkowski

Łucja Zielińska – Wiceprezes

Maciej Bieniek – Wiceprezes

Wiesław Maszewski – Członek

Ryszard Goławski – Członek

Dominik Dyderski – Członek

Maria Bartkowska – Skarbnik

 

Okręg wyborczy 40 (Koszalin)

Jakub Pyżanowski

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Małgorzata Pawlos

Krzysztof Gołaszewski – Wiceprezes

Michał Tuszyński-Sikora – Wiceprezes

Ryszard Zdrojewski – Wiceprezes

Rafał Sławiński – Skarbnik

Okręg wyborczy 41 (Szczecin)

Marek Zakrzewski

Prezes Zarządu Okręgowego

Sekretarz - Krzysztof Sokołowski

Grzegorz Walter – Wiceprezes

Carlo Paolicelli – Wiceprezes

Tomasz Czubara – Skarbnik