Struktury okręgowe

Rada regionalna w województwie dolnośląskim

Leginca

Okręg wyborczy 1

  • Piotr Dytko Pełniący Obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego

Wrocław

Okręg wyborczy 3

  • Piotr Dytko Prezes Zarządu Okręgowego
  • Sergiusz Kmiecik Wiceprezes
  • Michał Trębacz Wiceprezes
  • Andrzej Dąbrowski Członek
  • Władysława Głowacz Członek
  • Mateusz Stanisz Członek
  • Katarzyna Oliasz Członek
  • Artur Muzyka Członek
  • Rafał Zając Skarbnik

Wałbrzych

Okręg wyborczy 2

  • Wojciech Murdzek Prezes Zarządu Okręgowego
  • Ryszard Wawrynkiewicz Wiceprezes
  • Jacek Hecht Wiceprezes
  • Włodzimierz Paluch Wiceprezes
  • Beata Żołnieruk Członek
  • Arkadiusz Albrecht Członek
  • Lesław Podgórski Członek
  • Jadwiga Smarżyk Skarbnik
  • Dariusz Mikosa Sekretarz

Rada regionalna w województwie kujawsko-pomorskim

Bydgoszcz

Okręg wyborczy 4

  • Adam Banaszak Prezes Zarządu Okręgowego
  • Marcin Wroński Wiceprezes
  • Ewa Szarzyńska Wiceprezes
  • Paweł Przepióra Członek zarządu
  • Barbara Narbut Skarbink
  • Dobromir Szymański Sekretarz

Toruń

Okręg wyborczy 5

  • Iwona Michałek Prezes Zarządu Okręgowego
  • Magdalena Żurawska Wiceprezes
  • Beata Jaworska Wiceprezes
  • Filip Szreter Wiceprezes
  • Ewa Larman Członek
  • Katarzyna Błądek-Mikołajczyk Członek
  • Antoni Chojnowski Członek
  • Dariusz Pawlak Członek
  • Wojciech Kwiatkowski Członek
  • Barłomiej Krystek Skarbnik
  • Dariusz Mądrzejewski Sekretarz

Rada regionalna w województwie lubelskim

Zbigniew Wojciechowski

Przewodniczący Rady Regionalnej

Lublin

Okręg wyborczy 6

  • Teresa Bogacka Prezes Zarządu Okręgowego
  • Andrzej Stanisławek Wiceprezes
  • Tadeusz Flis Wiceprezes
  • Jacek Szczot Wiceprezes
  • Anna Prochal-Borek Członek
  • Adam Miszczak Członek
  • Rafał Dziekanowski Członek
  • Andrzej Strawa Skarbnik
  • Krzysztof Juściński Sekretarz

Chełm

Okręg wyborczy 7

  • Piotr Krawczuk vel Walczuk Prezes Zarządu Okręgowego
  • Józef Zając Wiceprezes
  • Rafał Bukowski Wiceprezes
  • Adam Chodziński Wiceprezes
  • Agnieszka Czajkowska Członek
  • Piotr Malinowski Członek
  • Zbigniew Makarski Członek
  • Paulina Suchoń Skarbnik
  • Sławomir Zawiślak Sekretarz

Rada regionalna w województwie lubuskim

Zielona góra

Okręg wyborczy 8

  • Mirosław Zelisko Prezes Zarządu Okręgowego
  • Bogdan Bakalarz Wiceprezes
  • Sławomir Giżycki Wiceprezes
  • Helena Hatka Wiceprezes
  • Andrzej Sipiatowski Skarbnik
  • Stanisław Iwan Sekretarz

Rada regionalna w województwie łódzkim

Włodzimierz Fisiak

Przewodniczący Rady Regionalnej

Łódź

Okręg wyborczy 9

  • Jakub Pietkiewicz PO Prezesa Prezesa Zarządu Okręgowego

Sieradz

Okręg wyborczy 11

  • Andrzej Górczyński Prezes Zarządu Okręgowego
  • Radosław Arkusz Wiceprezes
  • Maciej Kania Wiceprezes
  • Dariusz Tokarski Wiceprezes
  • Gracjan A. Majewski Członek zarządu
  • Klaudia Łuczak Skarbink
  • Żaneta Drzazga Sekretarz

Piotrków Trybunalski

Okręg wyborczy 10

  • Krzysztof Ciecióra Prezes Zarządu Okręgowego
  • Tomasz Ciecióra Wiceprezes
  • Mirosław Olszewski Wiceprezes
  • Krzysztof Pabich Członek
  • Krzysztof Magnucki Członek
  • Robert Sędkowski Członek
  • Wioletta Krasoń Skarbink
  • Tomasz Kapuściński Sekretarz

Rada regionalna w województwie małopolskim

Mariusz Kękuś

Przewodniczący Rady Regionalnej

Kraków I

Okręg wyborczy 12

  • Michał Sroka Prezes Zarządu Okręgowego

Nowy Sącz

Okręg wyborczy 14

  • Andrzej Gut-Mostowy Prezes Zarządu Okręgowego
  • Tomasz Michałowski Wiceprezes
  • Jarosław Baziak Wiceprezes
  • Krzysztof Głuc Wiceprezes
  • Kamil Nosal Członek
  • Jakub Kruczek Członek
  • Maciej Rybczyk Członek
  • Mateusz Łękawski Członek
  • Piotr Ogorzałek Członek
  • Łukasz Basiaga Skarbnik
  • Edyta Brongiel Sekretarz

Kraków II

Okręg wyborczy 13

  • Tomasz Urynowicz Prezes Zarządu Okręgowego
  • Jan Zbigniew Basa Wiceprezes
  • Iwona Tworzydło-Woźniak Wiceprezes
  • Mariusz Kękuś Członek
  • Stanisław Moryc Członek
  • Konrad Szymacha Członek
  • Sebastian Maciejko Członek
  • Agnieszka Paluch Skarbnik
  • Łukasz Cieślik Sekretarz

Tarnów

Okręg wyborczy 15

  • Stanisław Bukowiec Prezes Zarządu Okręgowego
  • Krzysztof Kupiec Wiceprezes
  • Kamil Jastrzębski Wiceprezes
  • Dawid Solak Wiceprezes
  • Grzegorz Sokołowski Członek
  • Marek Mosio Skarbnik
  • Karol Klima Sekretarz

Rada regionalna w województwie mazowieckim

Płock

Okręg wyborczy 16

  • Stanisław Derehajło Pełniący Obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego
  • Marcin Flakiewicz Członek
  • Andrzej Guzik Członek
  • Michał Szymajda Członek

Siedlce

Okręg wyborczy 18

  • Andrzej Kania Członek
  • Jacek Kozaczyński Członek

Warszawa II

Okręg wyborczy 20

  • Jan Strzeżek Prezes Zarządu Okręgowego
  • Piotr Kosiak wiceprezes
  • Witold Urbański Skarbnik
  • Piotr Wrześniak Sekretarz

Radom

Okręg wyborczy 17

  • Ewelina Owczarska wiceprezes
  • Michał Nędziak wiceprezes
  • Ignacy Bobruk Skarbnik
  • Zuzanna Waniek-Sałek Sekretarz

Warszawa I

Okręg wyborczy 19

  • Lech Jaworski Prezes Zarządu Okręgowego
  • Aleksandra Sheybal Wiceprezes
  • Jan Strzeżek Wiceprezes
  • Krzysztof Kowalski Członek
  • Izabela Chemielewska Sekretarz

Rada regionalna w województwie opolskim

Opole

Okręg wyborczy 21

  • Marcin Ociepa Prezes Zarządu Okręgowego
  • Tomasz Witkowski Wiceprezes
  • Sylwia Igielska Skarbnik
  • Krzysztof Drynda Sekretarz

Rada regionalna w województwie podkarpackim

Krosno

Okręg wyborczy 22

  • Tomasz Legeny Prezes Zarządu Okręgowego
  • Dorota Łukaszyk wiceprezes
  • Witold Duszyński wiceprezes
  • Wojciech Wojnar wiceprezes
  • Arkadiusz Bąk Członek
  • Marek Górski Członek
  • Marek Dyrkacz Członek
  • Piotr Sieczka Skarbnik
  • Jarosław Drozdowicz Sekretarz

Rzeszów

Okręg wyborczy 23

  • Stanisław Kruczek Prezes Zarządu Okręgowego
  • Arkadiusz Opoń Wiceprezes
  • Artur Burak Wiceprezes
  • Janusz Paruzel Wiceprezes
  • Andrzej Marciniec Członek
  • Kamil Dudzik Członek
  • Tomasz Pasternak Członek
  • Ryszard Wisz Członek
  • Sławomir Serafin Członek
  • Waldemar Kotula Skarbnik
  • Adam Hadław Sekretarz

Rada regionalna w województwie podlaskim

Stanisław Derehajło

Przewodniczący Rady Regionalnej

Białystok

Okręg wyborczy 24

  • Stanisław Derehajło Prezes Zarządu Okręgowego
  • Mieczysław Baszko Wiceprezes
  • Michał Matyskiel Członek
  • Zbigniew Karwowski Członek
  • Wiesław Dojlida Członek
  • Piotr Glinka Członek
  • Iwona Kołos Członek
  • Patryk Panasiuk Skarbnik
  • Magdalena Tymińska Sekretarz

Rada regionalna w województwie pomorskim

Gdańsk

Okręg wyborczy 25

  • Magdalena Sroka PO Prezesa Zarządu Okręgowego
  • Henryka Król Wiceprezes
  • Wojciech Szramowski Członek
  • Zbigniew Urban Członek
  • Agata Żemetro Członek
  • Leszek Malewski Członek
  • Szymon Stachowiak Skarbnik
  • Piotr Zwara Sekretarz

Gdynia

Okręg wyborczy 26

  • Magdalena Sroka Prezes Zarządu Okręgowego
  • Wojciech Kotas Wiceprezes
  • Barbara Pelewska Skarbnik
  • Anna Staniewicz Sekretarz

Rada regionalna w województwie śląskim

Bielsko-Biała

Okręg wyborczy 27

  • Tadeusz Kopeć Prezes Zarządu Okręgowego
  • Marcin Litwin Wiceprezes
  • Stanisław Pięta Skarbnik
  • Małgorzata Pindel Sekretarz

Gliwice

Okręg wyborczy 29

  • Tomasz Olszewski Prezes Zarządu Okręgowego
  • Dylan Błażejowski Wiceprezes
  • Bartłomiej Maksymowicz Wiceprezes
  • Krzysztof Dłużniewski Wiceprezes
  • Andrzej Kostka Skarbnik
  • Szymon Kędzierski Sekretarz

Katowice

Okręg wyborczy 31

  • Andrzej Sośnierz Prezes Zarządu Okręgowego
  • Mariusz Wal Wiceprezes
  • Arkadiusz Tarasiński Sekretarz, Skarbnik

Częstochowa

Okręg wyborczy 28

  • Paweł Ruksza Prezes Zarządu Okręgowego
  • Piotr Janik Wiceprezes
  • Arkadiusz Szymanek Wiceprezes
  • Mateusz Szymanek Członek
  • Piotr Lacik Członek
  • Waldemar Dudkiewicz Skarbnik
  • Grzegorz Dyla Sekretarz

Rybnik

Okręg wyborczy 30

  • Robert Kuś Pełniący obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego

Sosnowiec

Okręg wyborczy 32

  • Tomasz Pasek Prezes Zarządu Okręgowego
  • Jarosław Kowalski Wiceprezes
  • Dawid Kmiotek Sekretarz
  • Grzegorz Kaczmarczyk Skarbnik
  • Ewa Szkudlarek Członek zarządu
  • Krzysztof Poczęty Członek zarządu

Rada regionalna w województwie świętokrzyskim

Kielce

Okręg wyborczy 33

  • Renata Janik Wiceprezes
  • Tomasz Kuśnierek Wiceprezes
  • Maciej Gawin Wiceprezes
  • Arkadiusz Ślipikowski Członek
  • Robert Szydło Członek
  • Andrzej Stabrawa Członek
  • Dariusz Sawicki Członek
  • Małgorzata Gusta Członek
  • Michał Grudziński Skarbnik
  • Przemysław Cielecki Sekretarz

Rada regionalna w województwie warmińsko-mazurskim

Elbląg

Okręg wyborczy 34

  • Piotr Opaczewski Prezes Zarządu Okręgowego

Olsztyn

Okręg wyborczy 35

  • Michał Wypij Prezes Zarządu Okręgowego
  • Marcin Kotowski Wiceprezes
  • Aleksander Socha Członek
  • Anna Czarna Skarbnik
  • Kamil Turowski Sekretarz

Rada regionalna w województwie wielkopolskim

Kalisz

Okręg wyborczy 36

  • Adam Pawlicki Pełniący Obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego
  • Szymon Furman Wiceprezes
  • Witosław Gibasiewicz Członek
  • Monika Tracz Skarbnik
  • Radosław Pieles Sekretarz

Piła

Okręg wyborczy 38

  • Grzegorz Piechowiak Prezes Zarządu Okręgowego
  • Łucja Zielińska Wiceprezes
  • Maciej Bieniek Wiceprezes
  • Wiesław Maszewski Członek
  • Ryszard Goławski Członek
  • Dominik Dyderski Członek
  • Maria Bartkowska Skarbnik
  • Jacek Marcinkowski Sekretarz

Konin

Okręg wyborczy 37

  • Marek Waszkowiak Prezes Zarządu Okręgowego
  • Tomasz Nuszkiewicz Skarbnik
  • Jakub Eltman Sekretarz

Poznań

Okręg wyborczy 39

  • Maciej Bieniek Prezes Zarządu Okręgowego
  • Joanna Wargin-Torchała Wiceprezes
  • Rafał Leszczyński Wiceprezes
  • Marek Nowakowski Wiceprezes
  • Grzegorz Mickiewicz Sekretarz
  • Aleksander Kostusiak Skarbnik
  • Natalia Osten-Sacken Członek
  • Jakub Marciniak Członek

Rada regionalna w województwie zachodniopomorskim

Koszalin

Okręg wyborczy 40

  • Jakub Pyżanowski Prezes Zarządu Okręgowego
  • Krzysztof Gołaszewski Wiceprezes
  • Michał Tuszyński-Sikora Wiceprezes
  • Ryszard Zdrojewski Wiceprezes
  • Rafał Sławiński Skarbnik
  • Małgorzata Pawlos Sekretarz

Szczecin

Okręg wyborczy 41

  • Marek Zakrzewski Prezes Zarządu Okręgowego
  • Grzegorz Walter Wiceprezes
  • Carlo Paolicelli Wiceprezes
  • Tomasz Czubara Skarbnik
  • Krzysztof Sokołowski Sekretarz