Struktury okręgowe

Rada regionalna w województwie dolnośląskim

Leginca

Okręg wyborczy 1

Piotr Dytko

Pełniący Obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego

Wrocław

Okręg wyborczy 3

Piotr Dytko

Prezes Zarządu Okręgowego

Ewelina NiźnikWiceprezes

Sergiusz KmiecikWiceprezes

Michał TrębaczWiceprezes

Andrzej DąbrowskiCzłonek

Władysława GłowaczCzłonek

Mateusz StaniszCzłonek

Katarzyna OliaszCzłonek

Artur MuzykaCzłonek

Rafał ZającSkarbnik

Szymon MikulskiSekretarz

Wałbrzych

Okręg wyborczy 2

Wojciech Murdzek

Prezes Zarządu Okręgowego

Ryszard WawrynkiewiczWiceprezes

Jacek HechtWiceprezes

Włodzimierz PaluchWiceprezes

Beata ŻołnierukCzłonek

Arkadiusz AlbrechtCzłonek

Lesław PodgórskiCzłonek

Jadwiga SmarżykSkarbnik

Dariusz MikosaSekretarz

Rada regionalna w województwie kujawsko-pomorskim

Bydgoszcz

Okręg wyborczy 4

Adam Banaszak

Prezes Zarządu Okręgowego

Marcin WrońskiWiceprezes

Ewa SzarzyńskaWiceprezes

Paweł PrzepióraCzłonek zarządu

Barbara NarbutSkarbink

Dobromir SzymańskiSekretarz

Toruń

Okręg wyborczy 5

Iwona Michałek

Prezes Zarządu Okręgowego

Magdalena ŻurawskaWiceprezes

Beata JaworskaWiceprezes

Filip SzreterWiceprezes

Ewa LarmanCzłonek

Katarzyna Błądek-MikołajczykCzłonek

Antoni ChojnowskiCzłonek

Dariusz PawlakCzłonek

Wojciech KwiatkowskiCzłonek

Barłomiej KrystekSkarbnik

Dariusz MądrzejewskiSekretarz

Rada regionalna w województwie lubelskim

Zbigniew Wojciechowski

Przewodniczący Rady Regionalnej

Lublin

Okręg wyborczy 6

Teresa Bogacka

Prezes Zarządu Okręgowego

Andrzej StanisławekWiceprezes

Tadeusz FlisWiceprezes

Jacek SzczotWiceprezes

Anna Prochal-BorekCzłonek

Dominik PobereszkoCzłonek

Adam MiszczakCzłonek

Rafał DziekanowskiCzłonek

Andrzej StrawaSkarbnik

Krzysztof JuścińskiSekretarz

Chełm

Okręg wyborczy 7

Piotr Krawczuk vel Walczuk

Prezes Zarządu Okręgowego

Józef ZającWiceprezes

Rafał BukowskiWiceprezes

Adam ChodzińskiWiceprezes

Agnieszka CzajkowskaCzłonek

Piotr MalinowskiCzłonek

Zbigniew MakarskiCzłonek

Paulina SuchońSkarbnik

Sławomir ZawiślakSekretarz

Rada regionalna w województwie lubuskim

Zielona góra

Okręg wyborczy 8

Mirosław Zelisko

Prezes Zarządu Okręgowego

Bogdan BakalarzWiceprezes

Sławomir GiżyckiWiceprezes

Helena HatkaWiceprezes

Andrzej SipiatowskiSkarbnik

Stanisław IwanSekretarz

Rada regionalna w województwie łódzkim

Włodzimierz Fisiak

Przewodniczący Rady Regionalnej

Łódź

Okręg wyborczy 9

Jakub Pietkiewicz

PO Prezesa Prezesa Zarządu Okręgowego

Sieradz

Okręg wyborczy 11

Andrzej Górczyński

Prezes Zarządu Okręgowego

Radosław ArkuszWiceprezes

Maciej KaniaWiceprezes

Dariusz TokarskiWiceprezes

Gracjan A. MajewskiCzłonek zarządu

Klaudia ŁuczakSkarbink

Żaneta DrzazgaSekretarz

Piotrków Trybunalski

Okręg wyborczy 10

Krzysztof Ciecióra

Prezes Zarządu Okręgowego

Tomasz CiecióraWiceprezes

Mirosław OlszewskiWiceprezes

Krzysztof PabichCzłonek

Krzysztof MagnuckiCzłonek

Robert SędkowskiCzłonek

Wioletta KrasońSkarbink

Tomasz KapuścińskiSekretarz

Rada regionalna w województwie małopolskim

Mariusz Kękuś

Przewodniczący Rady Regionalnej

Kraków I

Okręg wyborczy 12

Michał Sroka

Prezes Zarządu Okręgowego

Nowy Sącz

Okręg wyborczy 14

Andrzej Gut-Mostowy

Prezes Zarządu Okręgowego

Tomasz MichałowskiWiceprezes

Jarosław BaziakWiceprezes

Krzysztof GłucWiceprezes

Kamil NosalCzłonek

Jakub KruczekCzłonek

Maciej RybczykCzłonek

Mateusz ŁękawskiCzłonek

Piotr OgorzałekCzłonek

Łukasz BasiagaSkarbnik

Edyta BrongielSekretarz

Kraków II

Okręg wyborczy 13

Tomasz Urynowicz

Prezes Zarządu Okręgowego

Jan Zbigniew BasaWiceprezes

Iwona Tworzydło-WoźniakWiceprezes

Mariusz KękuśCzłonek

Stanisław MorycCzłonek

Konrad SzymachaCzłonek

Sebastian MaciejkoCzłonek

Agnieszka PaluchSkarbnik

Łukasz CieślikSekretarz

Tarnów

Okręg wyborczy 15

Stanisław Bukowiec

Prezes Zarządu Okręgowego

Krzysztof KupiecWiceprezes

Kamil JastrzębskiWiceprezes

Dawid SolakWiceprezes

Grzegorz SokołowskiCzłonek

Marek MosioSkarbnik

Karol KlimaSekretarz

Rada regionalna w województwie mazowieckim

Płock

Okręg wyborczy 16

Stanisław Derehajło

Pełniący Obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego

Marcin FlakiewiczCzłonek

Andrzej GuzikCzłonek

Michał SzymajdaCzłonek

Siedlce

Okręg wyborczy 18

Andrzej KaniaCzłonek

Jacek KozaczyńskiCzłonek

Warszawa II

Okręg wyborczy 20

Jan Strzeżek

Prezes Zarządu Okręgowego

Piotr Kosiakwiceprezes

Witold UrbańskiSkarbnik

Piotr WrześniakSekretarz

Radom

Okręg wyborczy 17

Ewelina Owczarskawiceprezes

Michał Nędziakwiceprezes

Ignacy BobrukSkarbnik

Zuzanna Waniek-SałekSekretarz

Warszawa I

Okręg wyborczy 19

Lech Jaworski

Prezes Zarządu Okręgowego

Aleksandra SheybalWiceprezes

Jan StrzeżekWiceprezes

Krzysztof KowalskiCzłonek

Izabela ChemielewskaSekretarz

Rada regionalna w województwie opolskim

Opole

Okręg wyborczy 21

Marcin Ociepa

Prezes Zarządu Okręgowego

Tomasz WitkowskiWiceprezes

Sylwia IgielskaSkarbnik

Krzysztof DryndaSekretarz

Rada regionalna w województwie podkarpackim

Krosno

Okręg wyborczy 22

Tomasz Legeny

Prezes Zarządu Okręgowego

Dorota Łukaszykwiceprezes

Witold Duszyńskiwiceprezes

Wojciech Wojnarwiceprezes

Arkadiusz BąkCzłonek

Marek GórskiCzłonek

Marek DyrkaczCzłonek

Piotr SieczkaSkarbnik

Jarosław DrozdowiczSekretarz

Rzeszów

Okręg wyborczy 23

Stanisław Kruczek

Prezes Zarządu Okręgowego

Arkadiusz OpońWiceprezes

Artur BurakWiceprezes

Janusz ParuzelWiceprezes

Andrzej MarciniecCzłonek

Kamil DudzikCzłonek

Tomasz PasternakCzłonek

Ryszard WiszCzłonek

Sławomir SerafinCzłonek

Waldemar KotulaSkarbnik

Adam HadławSekretarz

Rada regionalna w województwie podlaskim

Stanisław Derehajło

Przewodniczący Rady Regionalnej

Białystok

Okręg wyborczy 24

Stanisław Derehajło

Prezes Zarządu Okręgowego

Mieczysław BaszkoWiceprezes

Michał MatyskielCzłonek

Zbigniew KarwowskiCzłonek

Wiesław DojlidaCzłonek

Piotr GlinkaCzłonek

Iwona KołosCzłonek

Patryk PanasiukSkarbnik

Magdalena TymińskaSekretarz

Rada regionalna w województwie pomorskim

Gdańsk

Okręg wyborczy 25

Magdalena Sroka

PO Prezesa Zarządu Okręgowego

Henryka KrólWiceprezes

Wojciech SzramowskiCzłonek

Zbigniew UrbanCzłonek

Agata ŻemetroCzłonek

Leszek MalewskiCzłonek

Szymon StachowiakSkarbnik

Piotr ZwaraSekretarz

Gdynia

Okręg wyborczy 26

Magdalena Sroka

Prezes Zarządu Okręgowego

Wojciech KotasWiceprezes

Barbara PelewskaSkarbnik

Anna StaniewiczSekretarz

Rada regionalna w województwie śląskim

Bielsko-Biała

Okręg wyborczy 27

Tadeusz Kopeć

Prezes Zarządu Okręgowego

Marcin LitwinWiceprezes

Stanisław PiętaSkarbnik

Małgorzata PindelSekretarz

Gliwice

Okręg wyborczy 29

Tomasz Olszewski

Prezes Zarządu Okręgowego

Dylan BłażejowskiWiceprezes

Bartłomiej MaksymowiczWiceprezes

Krzysztof DłużniewskiWiceprezes

Andrzej KostkaSkarbnik

Szymon KędzierskiSekretarz

Sosnowiec

Okręg wyborczy 32

Tomasz Pasek

Pełniący obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego

Częstochowa

Okręg wyborczy 28

Paweł Ruksza

Prezes Zarządu Okręgowego

Piotr JanikWiceprezes

Arkadiusz SzymanekWiceprezes

Mateusz SzymanekCzłonek

Piotr LacikCzłonek

Waldemar DudkiewiczSkarbnik

Grzegorz DylaSekretarz

Katowice

Okręg wyborczy 31

Andrzej Sośnierz

Prezes Zarządu Okręgowego

Mariusz WalWiceprezes

Arkadiusz TarasińskiSekretarz, Skarbnik

Rada regionalna w województwie świętokrzyskim

Kielce

Okręg wyborczy 33

Renata JanikWiceprezes

Tomasz KuśnierekWiceprezes

Maciej GawinWiceprezes

Arkadiusz ŚlipikowskiCzłonek

Robert SzydłoCzłonek

Andrzej StabrawaCzłonek

Dariusz SawickiCzłonek

Małgorzata GustaCzłonek

Michał GrudzińskiSkarbnik

Przemysław CieleckiSekretarz

Rada regionalna w województwie warmińsko-mazurskim

Elbląg

Okręg wyborczy 34

Piotr Opaczewski

Prezes Zarządu Okręgowego

Olsztyn

Okręg wyborczy 35

Michał Wypij

Prezes Zarządu Okręgowego

Wojciech MaksymowiczWiceprezes

Marcin KotowskiWiceprezes

Aleksander SochaCzłonek

Anna CzarnaSkarbnik

Kamil TurowskiSekretarz

Rada regionalna w województwie wielkopolskim

Kalisz

Okręg wyborczy 36

Adam Pawlicki

Pełniący Obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego

Szymon FurmanWiceprezes

Witosław GibasiewiczCzłonek

Monika TraczSkarbnik

Radosław PielesSekretarz

Piła

Okręg wyborczy 38

Grzegorz Piechowiak

Prezes Zarządu Okręgowego

Łucja ZielińskaWiceprezes

Maciej BieniekWiceprezes

Wiesław MaszewskiCzłonek

Ryszard GoławskiCzłonek

Dominik DyderskiCzłonek

Maria BartkowskaSkarbnik

Jacek MarcinkowskiSekretarz

Konin

Okręg wyborczy 37

Marek Waszkowiak

Prezes Zarządu Okręgowego

Tomasz NuszkiewiczSkarbnik

Jakub EltmanSekretarz

Poznań

Okręg wyborczy 39

Maciej Bieniek

Pełniący Obowiązki Prezesa Zarządu Okręgowego

Rada regionalna w województwie zachodniopomorskim

Koszalin

Okręg wyborczy 40

Jakub Pyżanowski

Prezes Zarządu Okręgowego

Krzysztof GołaszewskiWiceprezes

Michał Tuszyński-SikoraWiceprezes

Ryszard ZdrojewskiWiceprezes

Rafał SławińskiSkarbnik

Małgorzata PawlosSekretarz

Szczecin

Okręg wyborczy 41

Marek Zakrzewski

Prezes Zarządu Okręgowego

Grzegorz WalterWiceprezes

Carlo PaolicelliWiceprezes

Tomasz CzubaraSkarbnik

Krzysztof SokołowskiSekretarz