Wizyta Jarosława Gowina w Koninie

Konińska kandydatka Polski Razem znajdzie się w pierwszej trójce na liście kandydatów Zjednoczonej Prawicy do parlamentu, poinformował dzisiaj na briefingu prasowym w Koninie Jarosław Gowin.

Prezes Polski Razem odwiedził dzisiaj rano bazar przy ul. 11 Listopada w Koninie. – Jesteśmy za patriotyzmem gospodarczym – tłumaczył powód swojej wizyty w tym akurat miejscu. – W Koninie mogłoby z powodzeniem funkcjonować więcej takich bazarów, na których polscy producenci żywności mogliby sprzedawać swoje produkty.

Agnieszka Mirecka-Katulska z Konina (która towarzyszyła prezesowi Polski Razem podczas wizyty w Koninie) znajdzie się w pierwszej trójce kandydatów Zjednoczonej Prawicy (PiS, Polska Razem i Solidarna Polska), poinformował Jarosław Gowin. Na pytanie o Marka Waszkowiaka Jarosław Gowin poinformował, że toczą się rozmowy z PiS, żeby to on reprezentował Zjednoczoną Prawicę w wyborach do Senatu. Dopytywany o szanse tych rozmów, odpowiedział dyplomatycznie, że z szefem PiS w Koninie posłem Witoldem Czarneckim współpracuje mu się bardzo dobrze.

Prezes Polski Razem popiera wrześniowe referendum i na wszystkie pytania zamierza odpowiedzieć twierdząco, choć uważa, że jakaś forma dofinansowania partii politycznych powinna istnieć.

źródło: lm.pl

Więcej o wizycie Jarosława Gowina w Wielkopolsce:

http://tvwielkopolska.pl/index.php/konin-aktualosci/konin/16863-konin-wizyta-jarosawa-gowina-

http://www.radiomerkury.pl/informacje/wyborcze/gowin-na-spacerze-w-koninie.html

http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/jaroslaw-gowin-przedstawil-w-kaliszu-kandydatow-polski,3477471,artgal,t,id,tm.html

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *