Wywiad z Przewodniczącym Zarządu Regionu Śląskiego Kazimierzem Płotkowskim

Wywiad z Przewodniczącym Zarządu Regionu Śląskiego partii Polska Razem Zjednoczona Prawica – Kazimierzem Płotkowskim

Bardzo proszę opowiedzieć o partii, którą Pan reprezentuje kiedy powstała, kto jest jej prezesem i jaki jest jej program?

Powstanie partii Polska Razem było skutkiem odejścia Jarosława Gowina z Platformy Obywatelskiej i stworzenia programu 1godzina.pl. Do tej inicjatywy dołączyła partia Polska Jest Najważniejsza Pawła Kowala i rozpoczął się ruch oddolny skupiający ludzi, którzy chcą Polski lepszej, Linia numer 150 bez ciągłych partyjnych kłótni. W grudniu 2013 roku odbyła się w Warszawie Konwencja Programowa i ogłoszono powstanie Polski Razem Jarosława Gowina. Polska Razem to partia prawicowa, oparta na wartościach chrześcijańskich i polskiej kulturze. Celem nadrzędnym jest budowanie polskiej racji stanu na arenie międzynarodowej oraz stworzenie optymalnych warunków rozwoju dla Rzeczypospolitej Polskiej. Działanie na rzecz rozwoju gospodarczego i wyrównywania pozio-
mu dobrobytu do innych państw Europy.

Czy Polska Razem Zjednoczona Prawica współpracuje z innymi partiami prawicowymi?
Jeżeli tak to na czym polega ta współpraca?

Od marca tego roku partia zmieniła nazwę na Polska Razem Zjednoczona Prawica co było ukoronowaniem zabiegów jej lidera Jarosława Gowina. Jarosław Gowin budowanie swojej partii oparł na poszukiwaniu naturalnych lokalnych liderów i nie wpływa do dziś na skład personalny członków. Jedyne co jest warunkiem bezwzględnym, to szacunek do wartości chrześcijańskich, dbałość o rozwój gospodarczy Polski i naturalne dążenie do zgody na całej prawicy. Godząc zwaśnioną prawicę Jarosław Gowin doprowadził do koalicji programowej partii: PiS Jarosława Kaczyńskiego, Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka, Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro oraz naszej – Polski Razem Zjednoczonej Prawicy.

Kogo Pańska partia popiera w nadchodzących wyborach prezydenckich?

Hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna” nic nie traci na wartości, a nawet nabiera w obecnym czasie większego znaczenia. Od 8 lat czujemy się jako Polacy oszukiwani przez obecnego prezydenta który pięknie mówi, a wszystkie jego działania jedynie szkodzą Polsce. Popierany w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudę oraz wspieramy wszystkich kandydatów, którzy startują z programem prawicowym oraz liberalnym gospodarczo.

Jak duże znaczenie dla polskiej polityki mają nadchodzące wybory prezydenckie?

Nadchodzące wybory Prezydenckie i Parlamentarne będą przełomowe dla wszystkich Polaków. Jeżeli PO i PSL uda się kolejny raz omamić wyborców swoimi obietnicami, to otrzymają zielone światło dla swoich działań destabilizacji Państwa. Jeżeli kogoś znudziło 25 lat czekania na normalność to prosimy postawić na Andrzeja Dudę i Zjednoczoną Prawicę w wyborach.

W jaki sposób można zostać członkiem Państwa partii?

Jak wspomniałem wcześniej jest tylko jeden warunek – Polska to wartość nadrzędna! Wybierz swoją szansę i wejdź na www.PolskaRazem.pl aby mieć osobisty wpływ na zmiany. Osoby z terenu Sosnowca i okolic zainteresowane członkostwem w partii Polska Razem Zjednoczona Prawica proszone są o kontakt z pełnomocnikiem partii na tym terenie pod numerem telefonu  792 232 955.

szansa na przelom

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *