foto-konwencja

Zaprezentowaliśmy program europejski. Gowin wystartuje do PE

01 Luty 2014

– Chcemy wielkiej Polski w małej Unii Europejskiej. Chcemy Polski wielkiej pracowitością i kreatywnością polskich obywateli. Wybory do Parlamentu Europejskiego to pierwszy etap wielkiej, dwuletniej bitwy o przyszłość kolejnych pokoleń. Poprowadzę Was w tej bitwie, będę startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego – mówił dziś w Warszawie do działaczy i sympatyków Polski Razem Jarosław Gowin  

W Warszawie odbyło się spotkanie europejskie Polski Razem Jarosława Gowina, na którym zaprezentowaliśmy program europejski. W ostatnich tygodniach przygotował go zespół ekspertów pod kierownictwem Pawła Kowala.

[PRZECZYTAJ PROGRAM WIELKA POLSKA W MAŁEJ UNII]

Postulaty w poszczególnych obszarach prezentowali  m.in..: Jarosław Gowin, Krystyna Iglicka-Okólska, Marek Migalski, Przemysław Wipler, Artur Zasada, Adam Bielan i Jadwiga Emilewicz. W konferencji wzięli udział zaproszeni eksperci i goście specjalni.

ulotka-wielka-polska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska Razem chce państwa silnego wobec silnych i zdecydowanie walczącego o polską rację stanu za granicą. A jednocześnie państwa wspierającego polskie firmy, służebnego wobec swoich obywateli, i pomagającego tym, którzy sami sobie w życiu nie radzą. – mówił Jarosław Gowin.

Poseł Przemysław Wipler przypomniał, że Polska Razem Jarosława Gowina nie zgodzi się na ani jeden unijny podatek więcej. Regulacje i dodatkowe podatki zabijają wolny rynek – przekonywał Wipler.

Wiceprezes Polski Razem Jarosława Gowina Krystyna Iglicka-Okólska zwróciła uwagę na problemy związane z emigracją. – Pierwsze 10 lat w Unii Europejskiej to bezprecedensowa fala emigracji. To wielki sukces tamtych gospodarek i wielka strata dla Polski. – mówiła

O „małej Unii” mówił eurodeputowany, Marek Migalski. – Mała Unia to nie Unia pomniejszona o jej członków – wręcz przeciwnie, chcemy rozszerzenia Unii o inne kraje, takie jak Ukraina czy Białoruś. Mała unia, to unia która jest pomocnym narzędziem w rozwijaniem wolnego rynku, a nie instytucją, która blokuje przedsiębiorców. Chcemy ją odchudzić, chcemy żeby Unia przestała być otłuszczona, a zaczęła być fit! – przekonywał Migalski.