Prezydium Zarządu Krajowego

  1. Jarosław Gowin – Prezes Zarządu Krajowego

  2. Robert Anacki – Wiceprezes Zarządu Krajowego

  3. Magdalena Błeńska – Wiceprezes Zarządu Krajowego

  4. Zbigniew Gryglas – Wiceprezes Zarządu Krajowego

  5. Marcin Ociepa – Wiceprezes Zarządu Krajowego

  6. Karol Rabenda – Wiceprezes Zarządu Krajowego

  7. Arkadiusz Urban – Wiceprezes Zarządu Krajowego

  8. Mieczysław Kazimierz Baszko – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  9. Kamil Bortniczuk – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  10. Stanisław Bukowiec – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  11. Michał Cieślak – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  12. Andrzej Gut-Mostowy – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  13. Iwona Michałek – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  14. Wojciech Murdzek – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  15. Grzegorz Piechowiak – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  16. Magdalena Sroka – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  17. Andrzej Sośnierz – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  18. Włodzimierz Tomaszewski – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  19. Michał Wypij – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  20. Artur Zasada – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  21. Jacek Żalek – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  22. Andrzej Stanisławek – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  23. Józef Zając – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  24. Michał Sroka – Członek Prezydium Zarządu Krajowego

  25. Stanisław Derehajło – Sekretarz Generalny

  26. Marcel Klinowski – Zastępca Sekretarza Generalnego

  27. Paweł Skotarek – Skarbnik

  28. Adam Bielan – Przewodniczący Konwencji Krajowej

Członkowie Zarządu Krajowego

  1. Tadeusz Kopeć

  2. Andrzej Wojtyła

  3. Adam Banaszak

  4. Jakub Banaszek

  5. Monika Baran

  6. Szczepan Barszczewski

  7. Krzysztof Ciecióra

  8. Andrzej Dąbrowski

  9. Piotr Dytko

  10. Włodzimierz Fisiak

  11. Grzegorz Gołdynia

  12. Andrzej Górczyński

  13. Helena Hatka

  14. Jacek Hecht

  15. Wojciech Helmin

  16. Renata Janik

  17. Krzysztof Kowalski

  18. Stanisław Kruczek

  19. Józef Kusiak

  20. Tomasz Legeny

  21. Leszek Malewski

  22. Dominik Pobereszko

  23. Jacek Szczot

  24. Jan Strzeżek

  25. Romuald Szeremietiew

  26. Tomasz Urynowicz

  27. Grzegorz Walter

  28. Zbigniew Wojciechowski

  29. Marcin Wroński

  30. Piotr Zając

  31. Beata Żołnieruk