Gowin: Premier Kopacz uprawia gierkowską propagandę

– Pani premier jeździ po Polsce, ponoć by realizować obietnice z expose. Nie przypominam sobie, aby pani premier obiecywała, że będzie zaglądać pasażerom do kotleta czy obiecywała, że rząd zamieni się biuro turystyczne. To gierkowska propaganda. Dobrze, że jeszcze trawników nie malujecie – tak Jarosław Gowin (Polska Razem) atakował w „Dziś wieczorem” w TVP Info Marcina Kierwińskiego (PO).

W programie goście rozmawiali też m.in. o Marku Falencie, głównym podejrzanym o zlecanie podsłuchiwania polskich polityków i biznesmenów, który miał współpracować z trzema służbami, ABW, CBA i CBŚ, o czym napisała „Gazeta Wyborcza”.

Fatalne świadectwo dla służb

Jarosław Gowin odnosząc się do tych informacji stwierdził, że „to dowód prawdziwości słów Bartłomieja Sienkiewicza, że polskie państwo istnieje tylko teoretycznie”. – Trzy służby, które zamiast komunikować się, rywalizują ze sobą, a jeden człowiek, nieszczególnie wyrafinowany, gra im na nosie. To nie wystawia dobrego świadectwa żadnej ze służb – mówił były minister sprawiedliwości.

źródło: tvp.info

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *