Spotkanie opłatkowe Polski Razem

W sobotę 13 grudnia o godz. 11.00 w Sejmie  odbyło się spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Polski Razem. Przybyło na nie kilkadziesiąt osób z całego kraju. Obecni byli członkowie Prezydium Partii,  a także  samorządowcy wybrani w ostatnich wyborach do sejmików, powiatów i gmin.
Na początku spotkania Jarosław Gowin – prezes Partii, podsumował kończący się 2014 rok. Jak zauważył, był to dla partii rok pełen sukcesów. Polska Razem w ciągu zaledwie roku swojej działalności, zajęła  już trwałe miejsce na polskiej scenie politycznej.
Ponad 3 procentowy wynik, osiągnięty w wyborach do Parlamentu Europejskiego, był jasnym sygnałem, że Polacy potrzebują partii konserwatywnej światopoglądowo i jednocześnie liberalnej gospodarczo.
Takiego spojrzenia na gospodarkę, potrzebowała także polska prawica. Jarosław Gowin, przypomniał wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego podczas jego pobytu w Lublinie. Lider PiS, przedstawił wówczas projekt Polski Razem, dotyczący zmniejszenia składki ZUS dla małych przedsiębiorców do poziomu obowiązującego w Wielkiej Brytanii,  jako konieczny do wprowadzenia w Polsce.
Prezes Jarosław Gowin pozytywnie ocenił dotychczasową współpracę z koalicjantami – Prawem i Sprawiedliwością, oraz Solidarną Polską.
Pogratulował także wszystkim którzy osiągnęli dobre wyniki w wyborach samorządowych.- Gdyby nie cud nad urnami wyborczymi, wynik byłby o wiele lepszy – powiedział.
Polska Razem Jarosława Gowina wprowadziła do sejmików, rad powiatowych i rad gminnych ponad stu radnych. Członkowie Polski Razem zasiedli w  fotelach burmistrzów i wójtów w sumie w kilkunastu miejscowościach.
Prezes Jarosław Gowin życzył uczestnikom spotkania oderwania się  na czas Świąt Bożego Narodzenia od polityki. – Poświęćmy czas rodzinie i odbudujmy miłość do bliskich i naszego Stwórcy- mówił.

Po podzieleniu się opłatkiem i wzajemnych życzeniach uczestnicy spotkania, wzięli udział w „ Marszu w obronie demokracji i wolności mediów”, który przeszedł ulicami Warszawy.

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *