Wspólne listy wyborcze Zjednoczonej Prawicy

Zjednoczona Prawica konsoliduje się przed wyborami samorządowymi w regionie. Zgodnie z deklaracjami, które padły podczas niedawnego konwentu w Przysusze, do nadchodzących wyborów prawica wystartuje ze wspólnych list. Potwierdza to Miłosz Pamuła, wiceprzewodniczący Zarządu Regionalnego Polski Razem.

– Wspólne listy będą obowiązywały między innymi na poziomie sejmików wojewódzkich oraz stanowisk prezydentów miast wojewódzkich. Takiego obowiązku nie będzie natomiast przy układaniu list na poziomie powiatów i gmin – dodaje Miłosz Pamuła.

Polska Razem liczy na zainteresowanie ludzi młodych oraz osób nie związanych do tej pory ze środowiskiem politycznym. Dla nich chce przygotować specjalną ofertę ułatwiającą odnalezienie się w rzeczywistości politycznej naszego kraju. Jak dodaje Miłosz Pamuła, wzmożone przygotowania do wyborów rozpoczną się po wakacjach.

Źródło: http://www.radio.kielce.pl/pl/post-58395

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/polska-razem-przygotowuje-sie-do-wyborow-maja-dwie-propozycje-zmian-w-prawie,12260042/

https://kielce.tvp.pl/33180582/zus-male-skladki-projekt-ustawy-gotowy

http://kielce.tvp.pl/33179963/11072017

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *