Gowin: Zembala powinien przeprosić pielęgniarki i ważyć swoje słowa

– Wszyscy mówią, że jest świetnym lekarzem, a taki nie musi się nadawać na ministra. Nie ma słuchu politycznego i takiej potrzebnej wrażliwości. Nigdy nie powinien się podejmować funkcji ministra, jeśli teraz wychodzi że na etatach państwowych, w ciągu ostatniego roku, zarobił 1 mln – słabo nadaje się do roli mentora. Powinien przeprosić pielęgniarki i ważyć swoje słowa – mówił o wypowiedzi Zembali Jarosław Gowin w programie „Polityczne Graffiti” w Polsat News.

O aferze lekowej J. Gowin mówił, że powinna być jak najszybciej wyjaśniona. – To powinno być wyjaśnione przez instytucje państwowe, w tej sytuacji przez prokuraturę. To nie wydarzyło się niedawno, wszyscy mówiliśmy o tym od wielu miesięcy, bierność ministerstwa była zastanawiająca.

Deklarację ministra Czerwińskiego o spółkach SP Gowin skomentował słowami: – minister został wybrany przez premier Kopacz w sposób zaskakujący nawet dla siebie, bo premier zatelefonowała do niego w pon. – dzień ogłoszenia. Niektórzy twierdzą, że został wybrany, żeby doprowadzić do skoku na kasę przez kolejną tzw. grupę „misiów”.

Gowin zaprosił na Konwencję PiS na Torwarze. – „Jutro będą konwencje PO, Rada PSL i konwencja PiS na Torwarze. Ja zapraszam i zachęcam do odwiedzenia Torwaru – będzie się działo!”

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *