Konferencja Gospodarcza PiS w Katowicach

Nadchodzi czas zmian może nie tylko politycznych ale i systemowych.Do głosu dochodzi Paweł Kukiz który dał sygnał,że dalej tak w Polsce być nie może.Jedni przyłączają do tego ruchu inni zaś szczerze go popierają.Jest jeszcze jedna ważna zmiana, która jest także zauważalna.Prawica się łączy i to tak trwale a nie tylko dla zmylenia oka wyborców.

Może nie cała bo są i takie grupy których egzotyka i system wodzowski na tyle bawi,że chcą być głośne ,zauważalne ale samodzielne.Napawa nadzieją powrót znaczenia PiS, nie ten fikcyjny,iluzoryczny i tak straszny,że należy się go panicznie bać jak nam to od 8 lat przedstawia Platforma Obywatelska .Powraca wiara do faktycznych zmian w rządzeniu Polską.Może czas zatoczył koło i tak jak rząd Jana Olszewskiego nadejdzie ta Nasza prawdziwa demokratyczna Polska o którą walczyli nasi ojcowie a którą nocą, ukradkiem nie zniweczą Wałęsa,Tusk,Pawlak czy Niesiołowski na kolejne 22 lata.Błędem jest mówienie a wręcz straszenie ,że PiS przyjdzie i powsadza wszystkich do więzień jak to sugeruje PO, ale proszę zauważyć.Czas rozliczeń to coś normalnego w całym świecie i nas Polaków pociąga się do odpowiedzialności za czas II Wojny Światowej choć bezspornie i jednoznacznie byliśmy jedynie ofiarami. Historia wymaga osądu i rozliczeń bo ma przede wszystkim  pokazać,że za winy ponosi się zawsze karę.Nie powinno być równych i równiejszych a tym bardziej immunitetu dla zła, zwłaszcza tego wyrządzonego Narodowi. Jak wspomniałem wcześniej, idzie zmiana, która poruszyła serca i umysłu Polaków ,że może w Rzeczypospolitej nastąpi sanacja i wróci chociaż zwykła normalność.Pisząc te słowa mam głęboką nadzieję,że pozostała część Polaków którzy są „za”ale biernie się temu przyglądają bynajmniej w najbliższych wyborach parlamentarnych zawalczą o Polskę.Nie tą partyjną ,kolesiowską i na tych którzy od 25 lat obiecują ,że będzie im lepiej. Konferencja Gospodarcza Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy a zwłaszcza człowieka który był spoiwem tego zjednoczenia w osobie Jarosława Gowina otwiera nowy rozdział w Polskiej rzeczywistości.Idą zmiany,jest program naprawy Państwa  i są ludzie którzy te zmiany przeprowadzą. Konferencja w Katowicach pokaże tych ludzi i zachęci do debaty wszystkich którzy tych zmian oczekują. Nie należę do osób, które budują swą pozycję na zastraszaniu i poniżaniu innych ale akurat w wypadku PO wszystko inne dla Polski niż obecna władza to wręcz wybawienie od zła.

W imieniu Śląskiej grupy specjalistów i ekspertów którzy stworzyli całkowity i spójny program gospodarczy a zgłoszony w Uchwale Zjazdu Krajowego Polski Razem w oparciu o węgiel i energetykę zapraszam na Konferencję w dniach 3-5.07.2015 r. Miałem przyjemność i zaszczyt zebrać przy jednym „stole” takich fachowców jak: Krzysztof  Tytko, Marek Adamczyk, prof.Arkadiusz Szymanek czy wybitny człowiek i naukowiec prof.Bohdan Żakiewicz.Tych ludzi zabraknie wśród prelegentów na Konferencji ale nie znaczy to,że program który stworzyli jest gorszy. On po prostu jest. Pierwszeństwo w panelach mają osoby wybrane przez PiS ale zapewniam wszystkich zainteresowanych. Jesteśmy do dyspozycji !!!

źródło: plotkowski.eu

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *