Kowal: W kampanii każdy biegnie sam

– Jako obóz prawicy będziemy zbierali każdy głos, nie oglądając się na innych. Kampania wyborcza jest taka, że każdy biegnie sam. Biegniemy i potem zobaczymy – komentował Paweł Kowal (Polska Razem) w „Po przecinku” w TVP Info spadające poparcie dla Pawła Kukiza, na którego według ostatnich sondaży chce głosować 10 proc. Polaków.

Według ostatnich sondaży, poparcie dla ugrupowania Pawła Kukiza spada, Według ostatniego badania CBOS, mógłby liczyć na 11 procent w wyborach parlamentarnych.

Joanna Mucha tłumaczyła także co miała na myśli premier Ewa Kopacz, która we wtorek zapowiedziała, że częścią programu PO będzie propozycja dopłat dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę na najniższych stawkach. Według słów Kopacz, rząd dopłaciłby do najniższych pensji zatrudnionym na umowę o pracę, tak, by mogli godnie żyć, ale pracodawca nadal odprowadzałby składki od płacy minimalnej i nie ponosił z tytułu dopłaty dodatkowych kosztów.

Kowal ripostował, że słowa Kopacz są błędem ze strony Platformy. – To jest wmawianie ludziom gruszek na wierzbie. Myślę, że pani premier dużo za to zapłaci – stwierdził.

źródło: tvp.info

0 replies

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *