Porozmawiajmy o programie u Ciebie… w Bydgoszczy

W piątek, 7 sierpnia, wystartowaliśmy z  kolejną odsłoną akcji ‪”Porozmawiajmy o programie”‬ pod nazwą „Porozmawiajmy o programie U CIEBIE”.

Na początku Jarosław Gowin odwiedził Bydgoszcz, gdzie spotkał się z szefem struktur w województwie kujawsko-pomorskim – Andrzejem Walkowiakiem. O godzinie 8.40 był gościem rozmowy dnia w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw, w który odpowiadał na pytania m.in. dot. polityków Polski Razem Zjednoczonej Prawicy, układania list wyborczych, a także dot. miejsc lokalnych przedstawicieli partii Iwony Michałek i Andrzeja Walkowiaka czy rozpoczęciu prezydentury przez Andrzeja Dudę.  Po zakończeniu audycji Jarosław Gowin wpisał się do księgi pamiątkowej radia chwaląc stuprocentowy profesjonalizm i obiektywizm prowadzących rozmowy:

„W eterze Polskiego Radia Pomorza i Kujaw miałem zaszczyt gościć już wielokrotnie. Za każdym razem stykałem się ze strony prowadzących rozmowy z postawą stuprocentowego profesjonalizmu i obiektywizmu.”

O godz. 10.00 odbyła się  konferencja prasowa z udziałem Jarosława Gowina, Andrzeja Walkowiaka i Jakuba Banaszka nt. patologii w służbie zdrowia na przykładzie województwa kujawsko – pomorskiego, w czasie której politycy poparli postulaty pielęgniarek i położnych.

Następnie o godz 11.30 odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami – właścicielami polskich firm odzieżowych w Bydgoszczy, którzy czują się pokrzywdzeni działaniem ustawy o zamówieniach publicznych.

Od 13.00 politycy spotykali się z mieszkańcami miasta na Starym Rynku, ul. Gdańskiej, ul. Śniadeckich, a także na targowisku na Placu Piastowskim.

Więcej informacji:

http://www.portalkujawski.pl/index.php/bydgoszcz/item/7162-marszalek-lekcewazy-pielegniarki-gowin-przestrzega-wkrotce-ich-zabraknie

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150808/BYDGOSZCZ01/150809486

http://bydgoszcz.tvp.pl/21123157/gowin-zdradza-pomysly-na-poprawe-sluzbe-zdrowia

Więcej informacji o kolejnych odsłonach akcji „Porozmawiajmy o programie u Ciebie”: http://pjg.org.pl/porozmawiajmy-u-ciebie/

3 replies

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] o programie u Ciebie”, Jarosław Gowin spotkał się już z mieszkańcami m.in. Bydgoszczy, Konina, Rzeszowa i […]

  2. […] Jarosław Gowin odwiedził 7 sierpnia – Bydgoszcz,  11 sierpnia –  Wielkopolskę (Konin, Kalisz i Ostrów Wielkopolski); 12 sierpnia –  Rzeszów, 13 […]

  3. […] sierpnia wizytą Prezesa Jarosława Gowina w Bydgoszczy rozpoczęliśmy nową odsłonę akcji „Porozmawiajmy o programie” pod nazwą […]

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *