Porozmawiajmy o programie u Ciebie… w Grudziądzu, Toruniu i Włocławku

17 sierpnia w ramach akcji „Porozmawiajmy o programie u Ciebie” Prezes Jarosław Gowin odwiedził Grudziądz, Toruń i Włocławek.

W Grudziądzu Jarosław Gowin spotkał się z Iwoną Michałek, wiceprzewodniczącą zarządu regionu kujawsko-pomorskiego. O godz. 9.00 politycy odwiedzili firmę Pasternak Jan Usługi Transportowe w Grudziądzu, gdzie odbyła się konferencja prasowa dotycząca kondycji firm transportowych w Polsce.

Następnie Jarosław Gowin i Iwona Michałek uczestniczyli w spotkaniu z grudziądzkimi przedsiębiorcami w Cechu Rzemiosł Różnych. Po wizycie w Grudziądzu politycy odwiedzili Toruń, gdzie miała miejsce konferencja prasowa pt. „Opieka zdrowotna w Polsce”.

O godz. 15.00 we Włocławku Jarosław Gowin i Iwona Michałek uczestniczyli w konferencji prasowej związanej z rynkiem medialnym w Polsce.

Plan wizyty Jarosława Gowina

Godz. 9:00 – przyjazd do firmy Pasternak Jan Usługi Transportowe, ul. Droga Kaszubska 61 Grudziądz.
Godz. 9:15 – konferencja prasowa na terenie firmy w ramach akcji Porozmawiajmy o Programie – pt. „Kondycja firm transportowych w Polsce”.
Godz. 10:15 – spotkanie z grudziądzkimi przedsiębiorcami – Cech Rzemiosł Różnych w Grudziądzu, Pl. Niepodległości 5.
Godz. 12:30 – spotkanie z Prezydentem Torunia Panem Michałem Zaleskim – Urząd Miasta ul. Wały Generała Sikorskiego 8 w Toruniu
Godz. 13:15 – konferencja prasowa w ramach akcji porozmawiajmy o Programie pt. „Opieka zdrowotna w Polsce”, przed Urzędem Marszałkowskim w Toruniu, Pl. Teatralny 2.
Godz. 15:00 – konferencja prasowa w ramach akcji Porozmawiajmy o Programie pt. „Rynek medialny w Polsce” – Centrum Konferencyjne ul. Młynarska 1 we Włocławku.
Godz. 15:45 – nagranie w telewizji lokalnej CW24TV, ul. Broniewskiego 3/5 Włocławek.

Więcej o wizycie Jarosława Gowina na Kujawach i Pomorzu: http://www.radiopik.pl/2,34555,jaroslaw-gowin-z-wizyta-na-kujawach-i-pomorzu

1 reply

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *